Betcup Turnuvalara Nasıl Katılabilirim?

Betcup sitesi içerisinde yer alacak kişiler, tabii ki sitenin özel turnuva imkanlarından faydalanabilirler. Bunlara göz atmakta yarar vardır. Birlikte bu yazımızın konusu olarak Betcup’ın içerkilerinde bulunmakta olan özel turnuva detaylarına bakacağız. Turnuvalara katılım konusundan bahsedecek Betcup turnuvaları içerkilerinde aktif olanlarını nasıl seçebileceğinize odaklanacağız.

Betcup’ın dünyasında ilk olarak adım atmalıyız. Bu yüzden sizleri site içeriklerine davet ederken giriş linklerini tabii ki kullanıyoruz. Giriş linkleri özel olarak belirlenmiştir. Güncel domain linkleri olarak sizlere gösteriyor. Girişlerinizi yapabilmeniz için her şey hazır. Sonrasında site içeriklerinden turnuvalara nasıl erişebileceğinizi de göstermiş olacağız.

Betcup Slot Turnuvaları

Betcup slot turnuvaları sekmesine nasıl erişebiliriz? Aslıdna yapmamız gereken şey çok açık bir şekilde bizlere gösterilmektedir. Ana sayfada üst kısımlarda her ne kadar bunun geçişlerini göremiyor olsak da aşağıda yer almakta olan alandan, şeritten belirlenmiş olarak turnuvalara geçiş yapabiliriz. Sitenin ana sayfasında aşağı kısımda yer almakta olan ‘’Turnuvalar’’ sekmesini görebiliyorsunuz değil mi?

Buraya tıkladıktan sonrasında katılım sağlamak için hazırsınız demektir. Tabii ki turnuvaların kendi içlerinde belirli katılım kuralları vesaire olacaktır. Ancak bunların çok yorucu detaylar olmadıklarını söylemek isteriz. Ayrıca şunu da eklemeliyiz ki, katılım gösterirken, herhangi bir ek ücret ödemesi olmaz. Bahis yaparak turnuvalarda yer alırsınız. Belirli slot oyunlarında bulunduğunuzda mesela yatırımlarınızı yaptığınızda daha fazla katılım göstermiş olursunuz.

Betcup Aktif Turnuvalar

Betcup turnuvalarını incelerken, ‘’Turnuvalar’’ sekmesine tıkladıktan sonrasında yeni bir sayfaya aktarılıyorsunuz. Burada sizlere iki farklı seçenek gösteriliyor olacaktır. İlk olarak tabii ki Betcup aktif turnuvalar şeklinde bir seçenek bulacaksınız. Diğer seçenek ise sonuçlanmış müsabakalar olacaktır. İki seçenek arasından aktif olan turnuvalar sekmesine tıkladıktan sonrasında sıralanacak olan turnuvalara katılım gösterebilirsiniz. Şu anda site içerisinde yer almakta olan güncel tarihimizle uyumlu olan aktif turnuvalar ise şunlardır:

  • Spinomenal May Madness Round 3
  • Spinomenal May Madness Round 2
  • Spinomenal May Madness Round 1

Hemen altında ise detaylar şeklinde belirtilmiş olan çeşitli katışım şartları bulunuyor. Bu detaylara baktıktan sonrasında girişlerinizi yapmanız daha sağlıklı hale gelecektir. Mutlaka katılmak istiyorsanız bu alana bakmalısınız.