Betcup Çarkı Çevir

Betcup çarkı çevir seçeneğini zaten en aşağıda hemen görüyorsunuz. Şerit üzerinden çark çevirme butonuna tıklayacak olursanız en hızlı şekilde hemen işlemlerinizi gerçekleştiriyorsunuz. Ve tabii ki işlem süreci içerisinde yer almakta olan asıl konu, ödül kazanmaktır. Hangi ödülleri kazanacağınızdan da bahsedeceğiz. İrili ufaklı ödüllerin yer aldığı site üzerinde bazen gerçekten de büyük ödüller bulunuyor.

Betcup mesela eşya ödülleri vermeyi seven bir firmadır. Dönemin en popüler olan telefon markalarını ya da konsollarını mesela çark içerisinde vermektedir. Tabii ki bunu bazen de çeşitli turnuvalara dönüştürmeyi de sevmektedirler.

Betcup Çark Ödülleri

Betcup çark ödülleri dediğimizde en çok aşağıdaki seçenekleri göreceğiz:

  • Yatırım Bonusları
  • Free Spin Bonusları
  • Free Bet Bonusları
  • Özel Kayıp Bonusları

Fakat yukarıda da bahsetmiş olduğumuz üzere çeşitli eşya ödüllerini de görmeye alışmalıyız. Çünkü Betcup bu konuda oldukça hassas bir tavra sahiptir. Müşterilerini memnun etmenin koşturmacası içerisindedir. Ayrıca sitenin sunduğu VIP Club’a üye olan kişiler çarktan çok daha özel ödüller kazanmaktadırlar.

Özel eşya ödüllerinin yanı sıra çeşitli nakit ödüller de bulunuyor. Nakit para olarak mesela kazanç elde ediyorsunuz. Nitekim zaten Betcup çark ödülleri sürekli günceldir. Bahis sitesinin kendisini yenilemesi sürecinde bunlar da yenilenmektedir. Ve yepyeni ödülleri burada da görmemiz mümkündür.

Betcup Çark Çevrim Hakkı Kazan

Betcup çark çevrim hakkı kazanmak isteyenler için tabii ki sitenin çeşitli ödül mekanizmaları bulunuyor. Diyelim ki ilk başta siteye giriş yaptınız. Bu durumda zaten sitenin üyelik bonusu içerisinde size ücretsiz çevrim hakkı vereceğini biliyoruz. Ancak buradaki ücretsiz çevrimden kastımız free spin değildir. Tabii ki bu da bulunmaktadır.

Nitekim free spin bonusları da sitenin son derece meşhurdur. Ancak yine de bunun dışında seçenekler vardır. Betcup çark çevrimi yapacak kişiler, site üzerinden zaten jeton kazanıyorlar. Daha sonrasında bu jetonlarını ücretsiz çevrim olarak gerçekleştiriyorlar. Slot makinelerinde kullanıyorlar. Betcup kısacası, müşterilerini çeşitli ödüllerle mutlu etmeyi bilen bir sitedir. Zaten bu yüzden uzun süredir sektörde zirve isimler arasında yer almaktadır. Bu kısacık incelememiz bile bunu göstermek için yeterli olmaktadır.